Klienti o spolupráci se mnou

silhouette of road signage during golden hour
silhouette of road signage during golden hour

"Využil jsem spolupráce s Matejem Hochelem před závažným a především velmi komplikovaným životním rozhodnutím a každým dnem zjišťuji, jak moc mi pomohl. Rozhodnutí jsem učinil já sám, ale Matěj mi pomohl pochopit, co vlastně ve skutečnosti chci. Oceňuji jeho mimořádně empatický přístup, respekt k člověku i přátelské chování. Rád jej vřele doporučím všem ostatním."

man on mountain cliff
man on mountain cliff

"Spolupráce s Matějem byla hodně o objevování sebe sama. Jako ďáblův advokát přivolával obavy, které stojí před odhodláním se do něčeho pustit, nebo dokončit... Setkání byla kreativní, inspirativní, z meditačních výletů se člověku kolikrát nechtělo zpátky. Hmatatelným výsledkem spolupráce byla pak moje účast na závodech triatlonu, která zbořila mylné předpoklady, nakopla mě a postavila další očekávání. Matěji, díky moc!!!"

selective photography of green leaf plant
selective photography of green leaf plant

"Spolupráci s Matejem si nemohu vynachválit, v mnoha ohledech mi zlepšila kvalitu života, např. pomohla vystoupit z dlouho pěstovaných dogmat, naučila zkoušet nové věci a obecně přemýšlet trochu jinak. Jsem rád, že teď mohu jako projev vděku doporučit spolupráci."

silhouette of two person sitting on chair near tree
silhouette of two person sitting on chair near tree

"Nikdy predtým som nevyužila pomoc odborníka a pred prvým stretnutím som sa samozrejme obavála, ako to bude prebiehať, či mi bude porozumené... Okrem toho, ze na mňa veľmi príjemně zapôsobil ako človek, tak aj ako profesionál Matej dokázal tieto dve veci spojiť tak, že som v ňom našla oboje. Pomohol mi otvoriť sa viac svojim pocitom, nasmerovať úsilie lepším smerom, a popri tom vsetkom som sa cítila ako v prítomnosti dobrého priateľa, ktorý ma vypočuje, opýta sa a aj poradí."